Hlavní menu

Vyhledávání


Vyhledat text

Kontakt

Jana Filipová
Šultysova 169
284 01 Kutná Hora
okres Kutná Hora

mobil: +420 728 417 830
mobil: +420 602 671 670

e-mail: janafilipova@seznam.cz

TOPlist

SHOW RESULTS - ERVIN

I.Ch. ERVIN ze Vsackých Luhů

DATE PLACE OF SHOW RESULT JUDGE
8.2.2004 IDS Brno, CR Very promising Pavelek Petr, MVDr., CR
1.5.2004 Regional Dog Show Cesky Brod, CR Exc.1,  Class Winner Pichlik Zdenek, SK
19.6.2004 Club Show Praha, CR Exc.1, CAJC Glanznerova Helena, CR
21.8.2004 IDS Bratislava, SK Exc.2, R. CAC Matyas Jaroslav, SK
11.9.2004 Regional Club Show Kolin, CR Exc. Emmer Oldrich, MVDr.
16.10.2004 Regional Club Show Praha - Liben, CR Exc.1, CKS Horvath Marcel, SK
13.2.2005 IDS Brno, CR Exc.2, R. CAC Kotalova Danuse, Ing., CR
20.3.2005 NDS Ostrava, CR Exc.1, CAC, National Winner Pavelek Petr, MVDr., CR
23.4.2005 Regional Club Show Praha Lochkov, CR Exc.1, CKS, Regional Club Winner Horakova Andrea, CR
1.5.2005 IDS Praha, CR Exc.1, CAC, CACIB Benes Viktor, MUDr., CR
7.5.2005 Regional Club Show Dvur Kralove, CR Exc.1, CKS Pavelek Petr, MVDr., CR
14.5.2005 Regional Club Show Albertovec, CR Exc.1, CKS, Regional Club Winner  Zapletal Oldrich, CZ
21.5.2005 Regional Club Show Brno, CR Exc.1, CKS, Regional Club Winner Pavelek Petr, MVDr., CR
3.7.2005 IDS Brno, CR Exc.1, CAC, R.CACIB Fischerova Eleonora, SK
24.7.2005 NDS Mlada Boleslav, CR Exc.1, CAC, National Winner Benes Viktor, MUDr., CR
20.8.2005 IDS Bratislava, SK Exc.1, CAC, CACIB Sheritsa Olga, MOL
21.8.2005 IDS Bratislava, SK Exc.1, CAC, CACIB Zembjakova Maria, SK
4.9.2005 IDS Mlada Boleslav, CR Exc.2, R.CAC, R.CACIB Jandova Zuzana, CR
9.10.2005 IDS Ceske Budejovice, CR Exc.1, CAC, CACIB Kotalova Danuse, Ing., CR
13.11.2005 NDS Praha, CR Exc.1, CAC, National Winner, BOB Jandova Zuzana, CR
12.2.2006 IDS Brno, CR Exc.1, CAC
CZECH CHAMPION
Frey Juray, MVDr., SK
18.3.2006 Regional Club Show Ml. Boleslav, CR Exc.1, CKS Horakova Andrea, CR
9.4.2006 IDS Wieselburg, A Exc.1, CACA, R. CACIB Berchtold Peter F., A
25.6.2006 IDS Brno, CR Exc.1, CAC Nesvadba Jan, CH
19.8.2006 IDS Bratislava, SK Exc.2, R. CAC, R. CACIB Seltz Halter Jeanette, F
1.10.2006 Regional Dog Show Praha, CR Exc.1, Class Winner,  Regional Winner Stanko Daniel, MVDr., CR
11.11.2006 WDS Poznan, PL Excellent Krol Piotr, PL
16.11.2006 Club Show Praha, CR Exc.1, CAC, CKS
CZECH CLUB CHAMPION
Schon Edith, GE
27.1.2007 Show - Champion of Champions, CR Qualification in the 2nd Group FCI  
11.2.2007 IDS Brno, CR Exc.1, CAC, CACIB, BOB Kotalova Danuse, Ing., CR
15.4.2007 IDS  Wieselburg, A Exc.1, CACA, CACIB
INTERCHAMPION
Radnetter Silvia, A
28.4.2007 Regional Club Show Ml.Boleslav, CR Exc.2 Kotalova Danuse, Ing., CR
17.6.2007 IDS Salzburg, A Exc.2, R.CACA Brenner Marnit, A
23.6.2007 Club Show Pardubice, CR Exc.2, R.CAC, R.CKS Horakova Andrea, CR
18.8.2007 IDS Bratislava, SK Exc.3 Mania Andrej, PL
18.8.2007 IDS Bratislava, SK Exc.1, CAC, CACIB, BOB Fischerova Eleonora, SK
23.9.2007 Club Show Praha, CR Exc.2, R.CAC, R.CKS Baars Dick, NL
10.2.2008 IDS Brno, CR Exc.1, CAC, R.CACIB
CZECH GRANDCHAMPION
Beneš Viktor, CR
21.4.2012 DUO Regional Club Show Ml.Boleslav, CR Exc.1, Class Winner, CKS-V Juray Frey, MVDr., SK
21.4.2012 DUO Regional Club Show Ml.Boleslav, CR Exc.1, Class Winner, CKS-V, Best Veteran Jolanta Jablonska, PL
23.6.2012 Club Show Ml.Boleslav, CR Exc.1, CKS-V, ISPU Cert., Club Winner Veteran Eva, Vadocz, MVDr., HU
20.10.2012 IDS Komarom, HU Exc.1, CAC, BOB Veteran ?
21.10.2012 HSPK Club Show –   Komarom, HU Exc.1, CAC, Veteran Club Winner, BOB Veteran, BIS Veteran  – III. place Omarov Zaza, GEO
21.10.2012 IDS Komarom, HU Exc.1, CAC, BOB Veteran
HUNGARIAN VETERAN CHAMPION
Omarov Zaza, GEO
1.12.2012 IDS Nitra, SK Exc,1 (veteran class) Paunovis Dusan, SRB
2.12.2012 IDS Nitra, SK Exc,1 (veteran class) Fischerova Eleonora, SK
2.2.2013 IDS Brno, CR Exc.1,  BOV  – Best Veteran
CZECH VETERAN CHAMPION
Glänznerova Helena, CR
20.4.2013 Regional Club Show Ml.Boleslav, CR Exc.2, R.CKS-V Jablonská Jolanta, PL 
20.4.2013 Regional Club Show Ml.Boleslav, CR Exc.1, CKS-V Frey Juraj, MVDr.
5.5.2013 IDS Praha, CR Exc.1, BOV – Best Veteran,
BIS Veteran – 4th place
Polgar Andras, CR
30.6.2013 IDS Brno, CR Exc.1 (veteran class) Opara Janusz, PL
29.9.2013 IDS Tulln, A Exc.1, Veteranssieger Mag. Gerhard Pöllinger, A
6.10.2013 IDS Ceske Budejovice, CR Exc.1, BOV MVDr. Šimek František