Hlavní menu

Vyhledávání


Vyhledat text

Kontakt

Jana Filipová
Šultysova 169
284 01 Kutná Hora
okres Kutná Hora

mobil: +420 728 417 830
mobil: +420 602 671 670

e-mail: janafilipova@seznam.cz

TOPlist

SHOW RESULTS - LUCKY

I.Ch. Cherni Strazhnik LUCKY'S COWBOY

DATE PLACE OF SHOW RESULT JUDGE
19.11.2006 Club Show Praha, CR Best Baby, BIS Schon Edith, GE
11.2.2007 IDS Brno, CR Very promising 1 Kotalova Danuse, Ing., CR
15.4.2007 IDS Wieselburg, A Exc.1,  Best Junior Radnetter Silvia, A
28.4.2007 Regional Club Show Ml.Boleslav, CR Exc.1, Winner of the Junior Class Kotalova Danuse, Ing., CR
20.5.2007 IDS Litomerice, CR Exc.1, CAJC Stanko Daniel, MVDr., CR
10.6.2007 EDS Zagreb, HR Exc.1, European Junior Winner, BOB – Junior, Cruft's – Qualification
CROATIAN JUNIOR CHAMPION
Rossier Christine, CH
17.6.2007 IDS Salzburg, A Exc.1, Best Junior, BOB, 4th Place in the Competition "Best Junior of the 2nd Group FCI" Brenner Marnit, A
23.6.2007 Club Show Pardubice, CR Exc.1,  CAJC, ISPU Certificat Horakova Andrea, CR
22.7.2007 NDS Ml.Boleslav, CR Exc.1,  CAJC
CZECH JUNIOR CHAMPION
Horakova Andrea, CR
18.8.2007 IDS Bratislava, SK Exc.1,  CAJC, BOB Mania Andrzej, PL
19.8.2007 IDS Bratislava, SK Exc.1,  CAJC, BOB Fischerova Eleonora, SK
22.9.2007 ISPU Show Ml.Boleslav, CR Exc.3, ISPU Certificat Baars Dick, NL
23.9.2007 Club Show Ml.Boleslav, CR Exc.2 Wolberg Kari, UA
30.9.2007 IDS Tulln, A Exc.1, Best Junior, Astrian Federal Winner 2007, BOB
AUSTRIAN JUNIOR CHAMPION
Ehrenreich Günther, A BOB – Erwin Deutscher, A
7.10.2007 IDS Ceske Budejovice, CR Exc.1, CAC, CACIB, BOB Glanznerova Helena, CR
1.12.2007 IDS Wels, A Exc.1, CACA, CACIB, BOB De Guliani Claudio, I
2.12.2007 IDS Wels, A Exc.1, CACA, CACIB, BOB Theissen Ernest, GE
10.2.2008 IDS Brno, CR Exc.1, CAC, CACIB Benes Viktor, MUDr., CR
23.3.2008 IDS Praha, CR Exc.1, CAC, R. CACIB Schneider Hans-Karl, GE
13.4.2008 NDS Ostrava, CR Exc.1, CAC, National Winner
CZECH CHAMPION
Zapletal Oldrich, CR
27.4.2008 Regional Club Show Ml.Boleslav, CR Exc.1,  CKS Skok Damir, HR
27.4.2008 Bonitation Ml.Boleslav, CR 00/5A/5, 49 /49 cm, HD B2 – stud dog Kotalova Danuse, Ing., CR
17.5.2008 IDS Bratislava, SK Exc.1, CAC, CACIB, BOB
SLOVAK JUNIOR CHAMPION
Ridarcikova Gabriela, SK
18.5.2008 IDS Bratislava, SK Exc.1, CAC, R.CACIB Kuzelj Denis, SLO
25.5.2008 IDS Litomerice, CR Exc.1, CAC Jandova Zuzana, CR
23.6.2008 Club Show Rokycany, CR Exc.1, CAC, CKS, ISPU Certificat Rozova Zuzana, Ing., CR
2.7.2008 Circuit CAC BREED SHOW, Stockholm, SWE Exc. Fodstad Petter, NOR
3.7.2008 WDS Stockholm, SWE Excellent 4 (competition 12 dogs)  Wilberg Leif-Herman, NOR
16.8.2008 IDS Bratislava, SK Exc.1,  CAC, CACIB Fischerova Eleonara, SK
17.8.2008 IDS Bratislava, SK Exc.1,  CAC, CACIB  Matyas Jaroslav, SK
3.10.2008 EDS Budapest, HU Excellent 2, R. CAC Kliebenstein Horst, GE
16.11.2008 IDS Praha, CR Exc.2, R. CAC, R. CACIB Iuza Beradze, Gruzie
6.12.2008 IDS Wels, A Exc.1,  CAC, CACIB, BOB
INTERCHAMPION
Fertig Josef, A
7.12.2008 IDS Wels, A Exc.1,  CAC, CACIB, BOB
AUSTRIAN CHAMPION
Bruspersky Eva, A
29.3.2009 IDS Luxembourg, LUX Exc.1,  CACL, CACIB, Best Male, BOB
LUXEMBOURG CHAMPION
Bil Polo Carmen, SP
11.4.2009 Regional Dog Show Ml.Boleslav, CR Exc.1,  Class Winner, Regional Winner, Winner of Mlada Boleslav Horak Karel, CR
25.4.2009 DUO Regional Club Show Ml.Boleslav, CR Exc.1, Class Winner, CKS, Regional Club Winner Frey Juray, MVDr., SK
25.4.2009 DUO Regional Club Show Ml.Boleslav, CR Exc.1, Class Winner, CKS, Regional Club Winner Zaoralova Andrea,  CR
9.5.2009 IDS Bratislava, SK Exc.1, CAC, CACIB, BOB, Crufts Qualification 2010
SLOVAK CHAMPION
Nekrosiene Natalja, LT
10.5.2009 IDS Bratislava, SK Exc.1, CAC, CACIB Zembjak Jaroslav, SK
19.7.2009 IDS Szombathely, HU Exc.1, CAC, CACIB, Sasvaria Winner Lokodi Csaba Zsolt, RO
21.8.2009 IDS Bratislava, SK Exc.1, CAC, CACIB, BOB Zidar Miroslav, SLO
10.10.2009 WDS Bratislava, SK Excellent 4 (competition 10 dogs)  Alexey Belkin, ROS
6.2.2010 IDS Brno, CR Exc.1, CAC, CACIB Glanznerova Helena,  CR
3.4.2010 Regional Dog Show Ml.Boleslav, CR Exc.1,  Class Winner, Regional Winner, Winner of Mlada Boleslav Adlt Vladimir, CR
24.4.2010 DUO Regional Club Show Ml.Boleslav, CR Exc.1, Class Winner, CKS, Regional Club Winner
CZECH CLUB CHAMPION
Frey Juray, MVDr., SK
24.4.2010 DUO Regional Club Show Ml.Boleslav, CR Exc.1, Class Winner, CKS Vadocz Eva, MVDr., HU
2.5.2010 IDS Praha, CR Exc.1, CAC, CACIB, BOB Drozova Jaroslava,  CR
22.5.2010 IDS Komarom, HU Exc.1, CAC, CACIB Ridarcikova Gabriela, SK
22.5.2010 HSPK Club Show, Komarom, HU Exc.1, CAC, HPSK Club Winner Matyas Jaroslav, SK
23.5.2010 IDS Komarom, HU  very good 1 Teruyoshi Sugawara,  JAP
18.7.2010 IDS Oberwart, A Exc.v1, CACA, CACIB, BOB Pettko Csaba, HU
21.8.2010 IDS Bratislava, SK Exc.2, R. CAC Pettko Csaba, HU
22.8.2010 IDS Bratislava, SK Exc.1, CACA, CACIB, BOB Alessandro Alfredo, I
30.9.2010 EDS Celje, SLO excellent Deutscher Erwin, A
30.4.2011 IDS Bar, MNE Exc.1, CAC, CACIB, BOB,  Adriatic Winner 2011 Nikola Angelovski, MK
30.4.2011 NDS Bar, MNE Exc.1, CAC, BOB
MONTENEGRIN CHAMPION
Slavoljub Andric, SRB
1.5.2011 CAC Macedonia - Bar, MNE Exc.1, CAC, BOB Vladimir Zizakov, SRB
2.5.2011 CAC Macedonia - Bar, MNE Exc.1, CAC
MACEDONIAN CHAMPION, Lucky & Charlotte – 2nd – BIS Breed Couple
Dragan Vidovič, MNE
2.5.2011 CAC Moldavia - Bar, MNE Exc.1, CAC
MOLDAVIAN CHAMPION
Lucky & Charlotte – 3rd – BIS Breed Couple
Kornelija Butrimova, LT
2.5.2011 CAC Bulgaria - Bar, MNE Exc.1, CAC
BULGARIAN CHAMPION, BALKAN CHAMPION
Krasimir Todorov, BG
1.10.2011 IDS Komarom, HU Exc.1,  CAC, R. CACIB Biro Ference, HU
1.10.2011 HPSK YEARWINNER 2011, Komarom, HU  Exc.1, CAC, Club Ch. HPSK Certificate, ISPU Certificate, HPSK Year Winner 2011 Lokodi Zsolt, RO
2.10.2011 IDS Komarom, HU Exc.1,  CAC, R. CACIB
HUNGARIAN CHAMPION
Viktor Rauhoffer, HU
18.8.2012 IDS Bratislava, SK Exc.1, CAC, R. CACIB Vyguzov Igor, RU
19.8.2012 IDS Bratislava, SK Exc.2, R. CAC Slackova Jaroslava, Ing., SK
2.5.2014 4x CACIB show Zadar CAC, CACIB, BOS Gianni Guffanti (I)
3.5.2014 4x CACIB show Zadar r. CAC, r. CACIB Giuseppe Alessandra (I)
16.-17.8.2014 DUODANUBE Bratislava, SK 2x Excellent 1 (veteran class) Berge Karl Eddie (NOR), De Ridder – Onghena Liliane (BE)
25.10.2014 EUROPEAN DOG SHOW BRNO 2014 Excellent 2, vice EUROPEAN VETERAN WINNER 2014 Jaroslav Matyáš, SK
7.2.2015 DUOCACIB Brno 2015 Ex.1, BOB- Veteran, BOS, R. BEST IN SHOW VETERAN Petko Csaba (HU)
8.2.2015 DUOCACIB Brno 2015 Ex.1, BOB- Veteran, BOB Adriana Todorovič (SRB)
28.2.2015 2x IDS Nitra, SK Ex. 1, RES. BEST IN SHOW VETERAN, finished SLOVAK VETERAN CHAMPION Boros Djevi Danjel
1.3.2015 2x IDS Nitra, SK Ex. 1 selected among the top 6 Veterans Bispo Pedro Ivo Santos
25.4.2015 2x Regional Club Show, Mladá Boleslav 2x ex.1 Veteran Winner
1.5.2015 CACIB SHOW Budapest Ex.1, CAC, BOS Mr.Pedro Bispo, PT
2.5.2015 Grand Prix Budapest CACIB show Ex.1, CAC, BOB Dani Dániel József, HU
2.5.2015 HSPK CLUB Show Ex.1, CAC, VETERAN CLUB Winner, BOB !! R. BEST IN SHOW VETERAN!! Milan Došen, SRB
3.5.2015 CACIB SHOW Budapest Ex.1, CAC Monika Blaha, A
20.6.2015 NDS Erfurt, DE Plazt.1, Vet. VDH, Best Veteran in Breed, BOB Susanne Kaurek, A
21.6.2015 IDS Erfurt, DE Plazt.1, Best Veteran in breed Eva Bruspersky, A
12.9.2015 OKV Nový Bor Ex.1, ČKŠ- Vet., BEST IN SHOW VETERAN Helena Glänznerová
10.10.2015 KSA Wiederitzsch (DE) veteranklasse 1 platz, KSA-V, VDH-V, ISPU-V, BOB, BEST IN SHOW VETERAN !! J. Mravik ( SK)
11.10.2015 KSA Leipzig (DE) veteranklasse 1 platz, KSA-V, VDH-V, ISPU-V BEST IN SHOW VETERAN !! Simone Wachholder
28.-29.11.2015 Double Show Nitra 2x Veteran Winner, 2x BOS Mr.Mariano Di Chicco (IT), Mr. Tibor Havelka (SK)
1.4.2016 Nitra-Champion of Champion 2015-SK Victory Veteran winner,R.BOG Veteran FCI II.
2.4.2016 IDS Nitra Ex.1, BOB